مکان فعلی :
اخبار :

۱۳۹۵/۱۲/۲۳

کارگاه آموزشی و توجیهی معاونین سیاسی اجتماعی فرهنگی وکارشناسان اجتماعی فرمانداریهای جنوب برگزارگردید

کارگاه آموزشی معاونین سیاسی اجتماعی وکارشناسان اجتماعی در شهرستان کهنوج با حضور مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری وکارشناسان تشکیل گردید

  روز چهار شنبه مورخ 18/12/1395 کارگاه آموزشی معاونین سیاسی اجتماعی وکارشناسان فرهنگی در شهرستان کهنوج با حضور مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استانداری، فرماندار کهنوج برگزار گردید.
در این جلسه در ابتدا عطاپور فرماندار کهنوج ضمن خیر مقدم به حضار از برگزاری این جلسه اعلام خوشوقتی کرد
در ادامه موسی پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ضمن بیان اهداف این کارگاه را برشمرد و ابراز امیدواری کرد تعامل شهرستانهای استان روز افزون و زمینه ساز حل مشکلات و آسیبهای اجتماعی گردد.
در ادامه منوچهری رییس گروه اجتماعی استانداری با طرح جدول مقایسه ای عملکرد شهرستانهای استان به مرور آیین نامه و دستورالعمل های رایج در حوزه اجتماعی و فرهنگی و بهداشتی پرداخت
از ساعت 10 صبح اعضای کارگروه اجتماعی و فرهنگی شهرستان کهنوج با حضور در محل کارگاه در بخش آموزشی این کارگاه از بیاانات دکتر نوذر نخعی بهره مند شدند.
در این بخش حجه اسلام افشار منش توجه به آسیباهای اجتماعی و تلاش برای کاهش آنها را وظیفه آحاد جامعه دانست. در ادامه دکتر نخعی ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع میدیران و کارشناسان حوزه اجتماعی در کهنوج به ارائه مبحث جامعی در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی ( اعتیاد) پرداخت.
جلسه با استقبال وسیع اعضای کارگروه و کارشناسان شهرستانهای جنوب همراه بود
در پایان از زحمات کارشناس شهرستان فاریاب که بهترین بیلان کاری را در سال 95 داشتند تقدیر به عمل آمد.


منبع : دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
بازدید : ۷۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید