مکان فعلی :
اخبار :

جلسه آموزشی-توجیهی دبیران و مسئولین ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان
۱۳۹۵/۱۲/۰۵

جلسه آموزشی-توجیهی دبیران و مسئولین ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان

 

موسی پور با طرح این سوال که آیا ما توانستیم حقوق شهروندی را در دستگاه ها فرهنگسازی نمائیم، گفت: مکرر در جلسات از هجوم فرهنگی علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی سخن گفته می شود اما دستگاه ها در راستای مقابله با این هجوم چه اقداماتی را انجام داده اند.

وی با تاکید براینکه دستگاه ها موظف به برگزاری دوره های آموزشی برای کارمندان، خانواده ها و فرزندان آنان برگزار نمایند، افزود: اکثر مشکلات آسیب های اجتماعی برای این است که مهارت های زندگی را به خوبی فرا نگرفته ایم.

مدیرکل امور فرهنگی اجتماعی استانداری کرمان با اشاره به اینکه امروز هیچ معروفی بالاتر از راه انداختن کار مردم نیست، یادآور شد: امروز مردم انتظاراتی از حاکمیت دارند و مقام معظم رهبری و مراجع اعظام به تقلید در زمان انتخابات مکرر تاکید می کنند که مسئولین به وظایف خود در برابر مردم عمل کنند.

موسی پور خاطر نشان کرد: باید به ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان حرمت داده شده و اعضای آن به گونه ای عمل نماید که سطح آن بالا رود و کارشناسان ستاد به عنوان مشاورین امین دستگاه ها باشند.

وی به فعالیت های گسترده در اداره کل فرهنگی اجتماعی استانداری کرمان اشاره کرد و گفت: امروز ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندان نیز در برابر آسیب های اجتماعی پاسخگوست و باید بازرسی های ستاد با رافت اسلامی صورت بگیرد و به جای هدایت جنبه مچگیری نداشته باشد.


منبع : دفتر امور اجتماعی و فرهنگی
بازدید : ۵۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید